Výběr sportoviště:


Vybraná plocha: Ledová plocha

Vytisknout přehled [pdf]
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Sobota
20. 1. 2018
Škvára (06:00-07:15)
Přípravka (07:30-08:30)
Bruslení rodičů s dětmi (08:45 - 09:45)
MU MD - KH Kroměříž (10:15 - 12:45)
R
MU Muži "B" - TJ Horní Benešov (17:00 - 19:15)
Bláha (19:30-20:45)
Zrzavý (21:00 - 22:00)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Neděle
21. 1. 2018
Slanina (06:30-07:30)
Bruslení rodičů s dětmi (08:30 - 09:30)
VÚHŽ* (10:00-11:30)
JUNÁK* (12:00-13:30)
Bruslení rodičů s dětmi (14:30-15:30)
Bruslení veřejnosti (17:00-18:30)
Gurňák (19:15-20:30)
Policie ČR (20:45-22:00)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pondělí
22. 1. 2018
6+7 + brankáři (06:00-07:30)
7. ZŠ (08:15-09:45)
BR. 3+4
3+4 (13:30-14:45)
8+MD+Brankáři (15:00-16:15)
SD (16:30-17:30)
Přípravka (17:45-18:45)
HC Studénka (19:00-20:00)
Pohl (20:15-21:30)
Čejka (21:45-23:00)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Úterý
23. 1. 2018
SD (06:00-07:00)
5.ZŠ (08:15-09:45)
Muži "A" (10:15-12:15)
3 (13:30-14:30)
4 (14:45-15:45)
MD (16:00-17:00)
Týden hokeje (17:45-18:45)
Muži "B" (19:00-20:00)
Teichmann (20:15-21:30)
Koval (21:45-22:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Středa
24. 1. 2018
5+Brankáři (06:00-07:00)
4. ZŠ+ZŠ Skalice a Chlebovice (08:15-09:45)
Muži "A" (10:15-11:15)
4 (13:15-14:15)
6 (14:30-15:30)
7+8 (15:45-16:45)
R
MU F-M Muži "A" vs, HC ZUBR Přerov (18:00-20:45)
Mikeska (21:00 - 22:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Čtvrtek
25. 1. 2018
MD (06:00-07:00)
8.ZŠ (08:15 - 09:45)
Muži "A" (10:15-12:15)
3 (13:00-14:00)
5 (14:00-15:00)
6 (15:15-16:15)
7+8 (16:30-17:30)
Přípravka (17:45-18:45)
HC Studénka (19:00-20:00) .
Pohl (20:15-21:30)
Škapa (21:45-23:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pátek
26. 1. 2018
4 (06:15-07:15)
11. ZŠ (08:15-09:45)
Muži "A" (10:15-11:45)
3 (13:00-14:00)
5+6 (14:15-15:15)
7+8 (15:30-16:30)
MD (16:45-17:45)
SD (18:00-19:00)
Muži "B" (19:15-20:15)
Fluksa (20:30-21:45)
Röschl (22:00-23:15)

Minimální rezervační doba: 15 minut


Legenda:  VolnoPronájemRežie/ úprava leduHC mládež - tréninkVeřejné brusleníHC mládež - zápasMuži "B" - zápasPronájem s půjčovnouZákladní školy - FMMuži "A" - tréninkMuži "B" - tréninkMuži "A" - zápas