Výběr sportoviště:


Vybraná plocha: Ledová plocha

Vytisknout přehled [pdf]
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pondělí
17. 12. 2018
5+6+7+8 skupina 2 (06:00-07:15)
ZŠ Morávka (10:00-11:00)
Muži "A" (11:30-12:30)
3 (13:15-14:15)
4 (14:15-15:15)
5+6+7+8 skupina 1 (15:30-16:30)
Dorost (16:45-17:45)
Přípravka (18:00-19:00)
Junioři (19:15-20:15)
Pohl (20:30-21:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Úterý
18. 12. 2018
Dorost (06:00-07:00)
ZŠ Brušperk (08:15-09:45)
Muži "A" (10:15-11:45)
3+4 brankáři (13:15-14:00)
3+4 (14:00-15:00)
5 (15:15-16:15)
7+8 (16:30-17:30)
Junioři (17:45-18:45)
Muži "B" (19:00-20:00)
Rýpar (20:15-21:30)
Koval (21:45-22:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Středa
19. 12. 2018
4 (06:00-07:00)
ZŠ Palkovice (08:15-09:45)
Muži "A" (10:15-11:00)
3 (13:15-14:15)
6 (14:30-15:30)
7+8 (15:45-16:45)
R.
MU Muži "A" - HC RT TORAX Poruba (18:00 - 20:45)
Mikeska (21:00-22:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Čtvrtek
20. 12. 2018
5+6+7+8+Dorost brankáři (06:00-07:30)
SŠ INFOTECH (08:30 - 10:00)
Muži "A" (10:30-11:45)
5 (14:00-15:00)
6 (15:15-16:15)
Dorost (16:30-17:30)
Přípravka (17:45-18:45)
Junioři (19:00-20:00)
Pohl (20:15-21:30)
Škapa (21:45-23:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pátek
21. 12. 2018
5+6 (06:00-07:00)
Galileo School (08:15 - 09:45)
Muži "A" (10:15-12:00)
3 (13:15-14:15)
3 (14:15-15:15)
7+8 (15:30-16:30)
Dorost (16:45-17:45)
Junioři (18:00-19:00)
Muži "B" (19:15-20:15)
Fluksa (20:30-21:45)
Roschl (22:00-23:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Sobota
22. 12. 2018
Škvára (06:00-07:15)
Přípravka (07:30-08:30)
Bruslení rodičů s dětmi (08:45 - 09:45)
Muži "A" (10:15-10:45)
MU 5+7 - HC Vítkovice Ridera (11:00-14:45)
MU 4. třída - Turnaj (15:00-18:15)
Bruslení veřejnosti (18:45 - 20:15)
Bláha (21:00-22:15)
Laucký (22:30-23:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Neděle
23. 12. 2018
Slanina (06:30-07:30)
Bruslení rodičů s dětmi (08:30 - 09:30)
Muži "A" (10:00-11:00)
Brcháň (11:30-12:45)
Šajer (13:15-14:30)
Lampart (14:45-16:00)
Bruslení veřejnosti (17:00 - 18:30)
Gurňák (19:15-20:30)
Policie ČR (20:45-22:00)
Němec (22:15-23:30)

Minimální rezervační doba: 15 minut


Legenda:  VolnoHC mládež - tréninkRežie/ úprava leduPronájem s půjčovnouMuži "A" - tréninkPronájemMuži "B" - tréninkMuži "A" - zápasVeřejné brusleníHC mládež - zápas