Výběr sportoviště:


Vybraná plocha: Ledová plocha

Vytisknout přehled [pdf]
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pátek
3. 2. 2023
5 (07:00-08:00)
PALMI (08:15-09:30)
Muži "A" (10:15-11:45)
4 (12:15-13:15)
6 (13:30-14:30)
8+9 (14:45-15:45)
MU 7 - HC Černí Vlci (16:00-17:45)
Muži "B" (18:00-19:00)
Dorost (19:15-20:15)
Fluksa (20:30-21:45)
HC Motor (22:00-23:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Sobota
4. 2. 2023
Škvára (06:00-07:15)
Přípravka 07:30-08:30)
Bruslení rodičů s dětmi (08:45-09:45)
Muži "A" (10:15-11:00)
HC MU 6 - HC Kopřivnice (11:15-13:00)
MU 8 - VHK ROBE Vsetín (13:15-15:00)
R.
MU Muži "B" - HC Uničov (16:00-18:15)
Redheads (20:00-21:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Neděle
5. 2. 2023
Závodný (06:30-07:30)
Bruslení veřejnosti (08:30-09:30)
Muži "A" (10:00-11:00)
MU 8 - HC Oceláři Třinec (11:15-13:00)
DISTEP (14:00-15:00) Lampart
Tadeáš Klemens (15:15-16:15)
Bruslení veřejnosti (17:00-18:30)
Gurňák (19:15-20:30)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pondělí
6. 2. 2023
5 (07:15-08:15)
9 (08:30-09:30)
3 (11:30-13:00)
8 (13:15-14:15)
6 (14:30-15:30)
Dorost (15:45-16:45)
Přípravka (17:00-18:00)
Brankáři (18:15-19:15)
Junioři (19:30-20:30)
Pohl (20:45-21:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Úterý
7. 2. 2023
Brankáři (06:00-07:00)
Brankáři 8+Jun. (07:00-08:00)
Bruslení veřejnosti (08:45-09:45)
9 (11:00-12:00)
4 (12:15-13:15)
5+7 (13:30-14:30)
6 (14:45-15:45)
MU 5 - Vítkovice Ridera (16:00-17:45)
Muži "B" (18:00-19:00)
Junioři (19:15-20:15)
Rýpar (20:30-21:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Středa
8. 2. 2023
4 (07:00-08:00)
6 (08:15-09:15)
Muži "A" (09:30-10:30)
8 (10:45-11:45)
5 (12:00-13:00)
7 (13:15-14:15)
3 (14:30-15:30)
Dorost (15:45-16:45)
Bruslení veřejnosti (17:00-18:30)
Junioři (19:00-20:00)
Mikeska (20:15-21:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Čtvrtek
9. 2. 2023
4 (07:30-08:30)
9 (08:45-09:45)
Muži "A" (10:00-11:00)
8 (11:30-12:30)
5 (12:45-13:45)
7 (14:00-15:00)
1+2+3 (15:15-16:15)
Přípravka (16:30-17:30)
Dorost (17:45-18:45)
Junioři (19:00-20:00)
Pohl (20:15-21:15)

Minimální rezervační doba: 15 minut


Legenda:  VolnoRežie/ úprava leduHC mládež - tréninkPronájemMuži "A" - tréninkHC mládež - zápasMuži "B" - tréninkVeřejné brusleníMuži "B" - zápasPronájem s půjčovnou