Výběr sportoviště:


Vybraná plocha: Ledová plocha

Vytisknout přehled [pdf]
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pondělí
15. 10. 2018
5+6+7+8 skupina 2 (06:00-07:15)
7. ZŠ (08:15 - 09:45)
Muži "A" (10:15-11:45)
3 (13:00-14:00)
4 (14:15-15:15)
5+6+7+8 skupina 1 (15:30-16:30)
Dorost (16:45-17:45)
Přípravka (18:00-19:00)
Junioři (19:15-20:15)
Pohl (20:30-21:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Úterý
16. 10. 2018
Dorost (06:00-07:00)
5. ZŠ (08:15 - 09:45)
Muži "A" (10:15-11:45)
3+4 Brankáři (13:15-14:00)
3+4 (14:00-15:00)
5 (15:15-16:15)
7+8 (16:30-17:30)
Junioři (17:45-18:45)
Muži "B" (19:00-20:00)
Rýpar (20:30-21:45)
Koval (22:00-23:00)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Středa
17. 10. 2018
4 (06:00-07:00)
5. ZŠ (08:15-09:45)
Muži"A" (10:15-11:15)
3 (13:15-14:15)
6 (14:30-15:30)
7 + 8 (15:45-16:45)
R.
MU Muži "A" - SK Kadaň (18:00 - 20:30)
Mikeska (21:00-22:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Čtvrtek
18. 10. 2018
5+6+7+8+Dorost brankáři 06:00-07:30)
8. ZŠ (08:15 - 09:45)
Muži "A" (10:15-11:45)
5 (14:00-15:00)
6 (15:15-16:15)
Dorost (16:30-17:30)
Přípravka (17:45-18:45)
Junioři (19:00-20:00)
Pohl (20:15-21:30)
Škapa (21:45-23:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pátek
19. 10. 2018
7+8 (06:00-07:00)
11. ZŠ (08:15 - 09:45)
Muži "A" (10:00-11:45)
3 (13:00-14:00)
4 (14:15-15:15)
5 (15:30-16:30)
6 (16:45-17:45)
Dorost (18:00-19:00)
Junioři (19:15-20:15)
Fluksa (20:30-21:45)
Röschl (22:00-23:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Sobota
20. 10. 2018
Škvára (06:00-07:15)
Přípravka (07:30-08:30)
Bruslení rodičů s dětmi (08:45-09:45)
Muži "A" (10:15-11:00)
6 + 8-HC Oceláři Třinec (11:15-15:00)
R.
MU Muži "A" - Rytíři Kladno (17:00 - 19:30)
Bláha (20:00-21:15)
Laucký (21:30-22:30)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Neděle
21. 10. 2018
Slanina (06:30-07:30)
R.
MU Dorost - HC Uherské Hradiště (09:00-11:15)
Muži "A" (11:30-12:15)
Bruslení rodičů s dětmi (12:30-13:30)
MU 5 + 7-HC RT Torax Poruba (14:00-17:45)
Bruslení veřejnosti (18:00-19:30)
Gurńák (20:15-21:30)
Policie ČR (21:45-23:00)

Minimální rezervační doba: 15 minut


Legenda:  VolnoHC mládež - tréninkRežie/ úprava leduZákladní školy - FMMuži "A" - tréninkPronájemMuži "B" - tréninkMuži "A" - zápasVeřejné brusleníHC mládež - zápas