Výběr sportoviště:


Vybraná plocha: Ledová plocha

Vytisknout přehled [pdf]
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Čtvrtek
17. 10. 2019
1 + 2 + 3 (06:00-07:00)
1 + 2 + 3 (07:00-07:30)
8. ZŠ (08:15-09:45)
4 (13:15-14:15)
5 (14:30-15:30)
8 + 9 (15:45-16:45)
Přípravka + brankáři 1. - 6.třída (17:00-18:00)
Dorost (18:15-19:15)
Muži "B" (19:30-20:30)
Pohl (20:45-22:00)
Škapa (22:15-23:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pátek
18. 10. 2019
6 + 7 (06:00-07:00)
6 + 7 (07:00-08:00)
11. ZŠ (08:15-09:45)
4 (13:00-14:00)
5 (14:15-15:15)
8 + 9 (15:30-16:30)
Dorost (16:45-17:45)
Muži "B" - zápas - rozbruslení
Muži "B" - HC BOSPOR Bohumín (18:30-20:45)
Fluksa (21:00-22:15)
HC Motor (22:30-23:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Sobota
19. 10. 2019
Škvára (06:00-07:15)
Přípravka (07:30-08:30)
Ranní bruslení rodičů s dětmi (08:45-09:45)
Muži "A" (10:15-11:00)
MU 7 + 9 - HC Olomouc (11:30-15:15)
Dorost (15:30-16:30)
R.
MU Muži "A" - HC RT Torax Poruba (18:00-20:30)
Bláha (21:00-22:15)
REDHEADS (22:30-23:45)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Neděle
20. 10. 2019
Slanina (06:30-07:30)
Ranní bruslení rodičů s dětmi (08:30-09:30)
Muži "A" (10:00-11:00)
MU 7 + 9 - Metropolia Silesia (11:15-15:00)
MU 3 - HC Kopřivnice,HC Nový Jičín (15:15-18:30)
Gurňák (19:15-20:30)
Policie ČR (20:45-22:00)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Pondělí
21. 10. 2019
Indiv.trénink 6.-9.tř sk. 1 (06:00-07:00)
Indiv.tr. 6.-9.tř 1.sk (07:00-07:30)
1. ZŠ (08:15-09:45)
Muži "A" (10:15-11:15)
3 (13:00-14:15)
5 (14:30-15:30)
Indiv. trénink 6.-9.tř sk.2 (15:45-17:00)
R.
MU Muži "A" - Valašský hokejový klub (18:00-20:30)
Pohl (21:00-22:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Úterý
22. 10. 2019
Dorost (06:00-07:00)
Brankáři (07:00-07:30)
2. ZŠ (08:15-09:45)
4 (13:15-14:15)
7+9 (14:30-15:30)
MU 6+7 - HC Kopřivnice (15:45-19:30)
Rýpar (19:45-21:00)
Baďura (21:15-22:15)
Čas06-0707-0808-0909-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-2222-2323-0000-01
Středa
23. 10. 2019
4+5 (06:00-07:00)
4+5 (07:00-08:00)
ZŠ Naděje (08:15-09:45)
4. ZŠ (10:45-12:15)
3 (13:00-14:15)
6 (14:30-15:30)
7 (15:45-16:45)
Junioři (17:00-18:00)
TRH PRÁCE Frýdek-Místek

Minimální rezervační doba: 15 minut


Legenda:  Volno